Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 6 hetes babámon 2-3 napja...

A 6 hetes babámon 2-3 napja sok kis apro kis kiütések jelenkeztek és fehéres a közepe mint egy patanás szerü de picibe mi lehet?

Figyelt kérdés
arcán kezdödöt majd a kis nyakán fején és már a kis testén is van szétszorva már kihivtam a dokit is és alergiának mondta a védönö meg hogy meleg kiütés nem igazán ugy nézki és másnap már a szemhélyán is volt neki nem igazán akar elmulni neki és a szobába pedig 20 fok van vigyem el börgyogyászhóz?
2009. márc. 19. 05:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam most 11 hetes és pár hete neki is voltak ilyen mini-pattanásai, neki főleg az állán. Mivel eléggé folyik a nyála, arra gondoltam talán az csípte ki neki, elkezdtem gyakrabban törölgetni és naponta kétszer-háromszor megmostam az arcát tiszta vízzel. Azóta elmúlt. Nem tudom, hogy szoptatsz-e, de állítólag lehet a tejtől is, szerintem nem kell aggódni, várj még egy pár napot, valószínűleg el fog múlni.A melegkiütés meg főleg nyáron szokott kijönni a 30 fokokban, nem a 20 fokos lakásban (Ezek a védőnők.... inkább nem is mondok rájuk semmit).
2009. márc. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tejtől van,majd elmúlik ,ne aggódj!
2009. márc. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ hát igen én sem vagyok megelégedve se a dokival se a védőnövel mert mindenre azt mondják normális jó elhiszem hogy nem egy gyerekel foglalkoznak de akor sem kéne félvárol venni ezeked a dolgokat nem mert nagyobb baj is lehet..ilyenek ezek....
2009. márc. 19. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!