Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan "taníthatnám meg"...

Hogyan "taníthatnám meg" teljesen átfordulni?

Figyelt kérdés

babám 5hós lesz,ost kezdett el hátról-hasra fordulni,átfordul a popójával és lábaival, de a keze mindig útba van,és csak sír hogy igazítsam meg. Úgy bír teljesen átfordulni a fejével is...

Hagyjam majd rájön?vagy segítsek neki? vagy hogyan mutassam meg neki hogy kell?


2011. jún. 4. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
ő megoldja majd, ha rájött hogy kell és lesz ereje. Annyival segíthetsz csak, h különböző (nem veszélyes) helyekre teszed, hagy próbálkozzon különféle terepeken.
2011. jún. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én úgy próbálgattam rávezetni, h fekszik a hátán, megfogod a két bokáját, az egyiket feltolod, h a bokája majdnem a csípőjénél legyen és egy határozott gyors mozdulattal, de gyengéden az egyenesen maradt lába felé fordítottam. szóval amelyik lába egyenesen maradt arra fordult, és a behajlított lábával adtam a lendületet. gyógytornász mutatta.
2011. jún. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Földön, persze egy pléden lehet jobban menni?

eddig csak az ágyon fordult, (máshová nem teszem le,

2011. jún. 4. 20:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha fenékkel és lábbal már fordul, akkor napok kérdése, és meglesz!Amikor a lányom csinálta így, másnap már teljesen átfordult, harmadik nap pedig tökélyre fejlesztette, a kis kezét kiszabadítva.Pár nap kérdése!Én pléd közepére tettem a kicsit, megfogtam a pléd 2 végét, és így forgattam, hogy érezzen rá.Elég kitartóan csináltam, de meghozta a gyümölcsét!:)És hidd el, ez a nehezebb irány!Egyrészt át kell lendülnie a vállán+ki kell szabadítania a kezecskét.Összetettebb dolog.Hasról hátra csak egy lendület, és átgördül.
2011. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hasról hárta még nem forog.

mondjuk utál hason lenni,mikor is forogna?majd talán most,

2011. jún. 4. 20:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Nalunk 5 hosan ment a fordulas, en sokat guritottam es rajott magatol. Amig nem tud onalloan hiaba is mutatod neki. Lehet tornaztatni az sokat segit. Nekem egy tornasz mondta hogy tegyem a hatara es jobbra 2 szer ballra 1szer forditsam, azert mert az egyik oldala gyengebb volt. Ugy kelett forditani ahogy mar az egyik valaszolo mondta , de csipobol rasegiteni, elobb utobb menni fog magatol is. Az 5 honapos fordulasbol most 8 honaposan lett maszas, kuszas , kommandos nemis volt, csak hatrafele tolatas es gurulas :) Mikor eleg eros lesz a keze kihuzza magatol is, tornaval erosited neki :)
2011. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20:30-as vagyok.Nem baj!Tekintsd úgy, hogy az egyik irány gyakorlatilag megvan!Hátról hasra fordul már ő, csak pici szépítés kell hozzá.Ha az egyik irány megvan, onnan már jön a másik.És mivel a nehezebbel kezdte, innentől pillanatok alatt sikerül a másik irány is, majd meglátod!
2011. jún. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!