Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi folyadékot iszik...

Mennyi folyadékot iszik napközben 14 hó körüli babád? (tejen kívül)

Figyelt kérdés
A tápszert vagy tejet (ki mit ad neki) nem számítva.
2011. jún. 3. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
tejen kívül vizet, limonádét , frissen facsalt gyümileveket vagy bolti gyümilevet iszik vízzel higítva és napi 2 litert simán bevág belőle, ha nagyon meleg van, többet is. ehhez jön még reggel-este 2 dl tej.
2011. jún. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kisfiam par nap mulva 16 honapos de ezeket issza 1 eves kora ota:

Felesbe almale vizzel. Almale repalevel vegyitve vizzel, narancsle vizzel, kortele vizzel es ezek kombinalasa. en mindig frissen facsart gyumolcslet veszek neki.

Kulfoldon elunk es itt lehet frissen facsart gyumileveket venni. Ha tobbet veszel akkor olcsobb is de meg kell inni 2-3 napon belul mert maskent megromlik mert nincs tartositva. Ugyhogy en veszek tobbfajtat es ezeket kombinalom. Ezen kivul iszik tiszta vizet mindig ebednel es szoktam neki milk shake-et csinalni gyumivel es vanilia fagyival (persze ezt ritkan, uzsonara joghurt es gyumi helyett).

2011. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy 14 hónapos gyerek 2 litert iszik? Az igen! Az én lányom nem iszik ilyen sokat. Szerintem kb. 8 dl-1 liter.
2011. jún. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!