Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van értelme elkezdeni a...

Van értelme elkezdeni a bilire szokatást? 19hó

Figyelt kérdés
Lányom még csak 19 hónapos, novemberben lesz 2 éves. Én azt hallottam, hogy télen szinte 0% esély van rá, hogy leszokjon, így mivel most van a nyár, arra gondoltam, hogy nem várok még egy évet, megpróbálom, hátha sikerülne elhagyni őszre a pelust. Pisi, kaka szavakat nem mondja még. Szerintetek sikerülhet? Hogyan kell csinálni, hogy sikeres legyen? Köszönöm a tapasztalatokat, véleményeket.
2011. jún. 3. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem probálni lehet.

barátnöm kapott ennyi idösen egy bilit és a gyerek rászokott nagyon hamar pedig elöször csak viccböl probálták ki.

2011. jún. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is vettem neki bilit múlt hónapban (akkor volt 19) és mikor boldogságtól sugárzó arccal ráültettem úgy visított mint akinek fizikai fájdalmai vannak....azóta inkább hagyom :(
2011. jún. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, én anno május elején születtem és másfél éves koromra lettem szobatiszta. Azaz karácsonyra! Biliztünk mi is, tehát van értelme, nyugodtan megpróbálhatod.
2011. jún. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is bilizünk,épp 19 hósak.Ráülni ráülnek,szaladgálnak meztelenül a lakásban,és ha rájuk jön,össze-vissza pisilnek mindent,mint egy kiskutya,eresztgeti ki mindenhova.Nem jön össze még a kis fejükben,hogy a bili erre való.
2011. jún. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!