Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan öltöztessem itthonra,...

Hogyan öltöztessem itthonra, hogy ne rúgja le folyton a zoknit?

Figyelt kérdés
Tudom, bugyuta kérdés, lehet le is primitív anyukázik valaki :-), de már lassan két hónapja azzal szórakozunk, ha nacit meg zoknit adok rá, hogy vadászom mikor rúgja le a zoknit. Rugit már nem szeretem (7 hós), szorítja a lábujját, a harisnya meg lehet hogy nem elég neki. Lehet, hogy ki kell várnom az időt, amíg felül, és akkor megoldódik?
2009. márc. 18. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:

a zoknipara, szerintem mindegyikünknél jelen van:))

próbálj olyat venni, aminek visszahajtható a szára, azok általában rajta maradnak a fiamon, a többi esélytelen.

2009. márc. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezzel mi is kínlódtunk.:) Bokazokni? Nekünk nem volt jó. Én végül belehúztam a zokniba a nadrág szárát, így nem sikerült leszednie magáról.

Aztán vettem a Coraban Winny-s zoknit, amiben 3pár van együtt, és azok olyan jók, h nem is próbálja levenni magáról, de mégsem szorítja a lábszárát.

6.5hós anyuka

2009. márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy primitiv!:)

nálunk is ez volt.Én azt csináltam,hogy a vékonyabb zoknira tutyit húztam.Azt már nem szedte le.Próbáld ki,hátha nektek is beválik.

Jó babázást!!!

2009. márc. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pontosan, nálunk is csak a zoknira tutyi megoldás vált be:)
2009. márc. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én harisnyát adok a lányomra , fölé meg ált. egy kantáros nadrágot.
2009. márc. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én pedig a harisnya alá adom a zoknit

2009. márc. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk ezek váltak be:

- gatyaszár a zokniban

- tutyi a zoknira

- bokazokni a zoknira

- vékony harisnya, vékony nadrág otthonra.


A visszahajtás csak ideig-óráig hozott eredményt.

2009. márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam még 1 évesen is zoknizik.

Nálunk az a variáció jön be, hogy a zoknira ráhúzok egy olyan kis cipőcskét, amit a tescoban vettünk. Tapadókorongos az alja, és tépőzáras. Nem tudja levenni a zokniját :D

De amikor pelenkázom, a cipőt mindig leveszem a lábáról, ő meg abban a pillanatban lecsa a zoknira, és elröpíti jó messzire :)

Majd csak elmúlik ez a korszak.

2009. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!