Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor lehet ülésbe húzni,...

Hányszor lehet ülésbe húzni, segíteni?

Figyelt kérdés
Az orvos javasolta tornaként, hogy a két kezét megfogva húzzuk ülésbe. Illetve most már ő húzza nagyrészt magát, csak a végén kell rásegíteni. Meddig lehet "ülve tartani", mielőtt visszaengedem? 10 nap múlva 5 hónapos. Szegénykém annyira boldog és elégedett amikor így ülhet. De csak 1-2 másodpercre merem így hagyni. Így az a baj, hogy mivel imádja, amikor abbahagyjuk muszáj felvenni, mert rázendít. Ezért nem is csinálom túl sűrűn. Hogy kellene tennem?
2009. márc. 18. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk uez volt, egy percig szerintem úgy hagyhatod. A mi babánk egy pár hét múlva új hobbit választott magának, tárgyakat kocogtat össze, akkor sír, ha nem sikerül. Egyszer, kétszer csináld a felhúzást, fordítsd helyette hasra, az is erősíti a hátát.
2009. márc. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem csináljatok egy nap kb 5x5-öt, majd minden nap többet és tovább, üljön. Egyenlőre elég az a pár másodperc.

2009. márc. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerencsére imád hason lenni - ha kell, ha nem forog, még kaja után is, - így ezzel szoktam mostanában kicselezni. Gyorsan hasra, játékokat köré szórom, ő begyűjti és rágcsálja. :) Fél órákat is elszórakoztatja magát :)
2009. márc. 18. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!