Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól teszik vissza a...

Mikortól teszik vissza a cumit a szájukba a picik?

Figyelt kérdés
A próbálkozás kezdete és a sikeres akció ideje is érdekelne.
2009. márc. 18. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom most 9 hónapos. 8 hónapos volt amikor először vettem észre, hogy kivette a szájából a cumit, nézegette, majd visszatette. Ma már azt csinálja, hogy kapaszkodva odamegy a fiókhoz, ahol a cumijai vannak, kiveszi a neki tetszőt, beteszi a szájába és úgy mászik vagy sétál tovább.
2009. márc. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem 5 hónapos ma a kisfiam. egy hete nézegeti, próbálkozik, tegnap óta pedig már többször sikerült neki egy-két perc próbálkozás után.
2009. márc. 18. 11:01
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. márc. 18. 11:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém kb 4 és fl hónaposan próbálta visszatenni, de nem mindig sikerült elsőre, néha fordítva tette a szájába, utána addig ügyeskedett, míg sikerült neki. Most 6 hónapos és gond nélkül ki-be rakja a szájából.
2009. márc. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 6 hónapos korától simán kiveszi és visszateszi.
2009. márc. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az én kislányom 5 honapos kortol csinálja
2009. márc. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az enyem ket hetes, es nem tudom véletlen e, de tegnap azzal "jatszott", hogy kivette a szajabol a cumit, aztan visszacuppantotta. nem tudom mennyire volt direkt, mert a fogóreflex-szel fogta a cumit lehet, es a kezet akarta a szajaba tenni, vagy tenyleg a cumira "hajtott", de vagy fel oran keresztul ment nala ez a ki-be játék.
2009. márc. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!