Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós kisfiam mostanában...

4 hós kisfiam mostanában ordítva hagyja abba az evést. Akármennyit adok. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Először azt hittem kevés neki a kaja, de ha többet adok és köpi ki mert már jóllakott akkor is ez van.
2009. márc. 18. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is szokott ilyen lenni.Általában azért van mert bent ragad a büfi.hiába van 10-15 perceket a vállunkon,nem jön.Aztán egyszer csak lesz büfi.és már megint mohón eszik tovább :)
2009. márc. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 2 és fél hónapos és nálam is ez kezdödött.Próbáltam még adni neki,de nem kellett,aztán mindig jött egy jó nagy böfi...
2009. márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az mi kisfiunk is a bennragadt büfi miatt ordít evés után. Amint kijött a levegő, rögtön megnyugszik. 3 hónapos lesz vasárnap.
2009. márc. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!