Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiviszitek ilyen szélbe a...

Kiviszitek ilyen szélbe a babátokat?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
itt kb 90-nel süvít, szóval nem
2009. márc. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem merem, mondjuk itt tényleg nagy a szél. Sportkocsiban utazunk, abban nem tudom védeni az "orkán" ellen. Talán később.
2009. márc. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Most egy nagy szellőztetéssel oldottam meg. Még én is allig kaptam levegőt amikor kimentem.
2009. márc. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak a teraszra, ahol védett helyen lesz. Bent nem tud aludni, így muszáj kivinni.
2009. márc. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajna muszáj kimennünk,mert megyünk a védőnénihez.De én sem mennék ki.
2009. márc. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Én mindig kiviszem, mert olyan jókat alszik és hiányzik neki a friss levegő. Korábban volt párszor h nem mentünk mert azt hittem fázni fog és pocsék napunk volt, nyügi volt, nem találta a helyét, nyüsszögött. Kell neki a látnivaló, az élmény hogy megyünk, nagyon szeret sétálni. Jól bebugyolálom és irány! Soha nem volt még náthás sem!
2009. márc. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, lehet hogy én is csak a szélvédett teraszra rakom ki később.
2009. márc. 18. 09:41
 8/8 anonim ***** válasza:
szia.én is ki akartam menni, de itt is fúj. nem őrülten, de akkor is. úgyhogy kocsistól az nyitott ajtó elé tettem. így szoktam ha szél van. mégis csak levegő, de nem éri...
2009. márc. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!