Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok már az oldalról?

Hallottatok már az oldalról?

Figyelt kérdés

[link]


Aki igen és rendelt is tőlük, mennyi idő volt míg megkaptátok???


2011. jún. 1. 07:54
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem rendelnék, és nem is vennék ilyen babakocsikat,mert gagyi utánzatok nulla minőséggel, izzadós csúszós huzatokkal, instabil biztonságtalan vázakkal....
2011. jún. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Az elsőnek nincs igaza. Én sportbabakocsit rendeltem (Bertoni 4 omega sport) és egyáltalán nem utánzat, ugyanaz mint a többi. Egy nagy cég szállítja be az általad kiválasztott kocsit. Ha készleten van akkor 1-2 nap alatt megkapod, ha nincs akkor tájékoztatnak hogy mikor lesz.
2011. jún. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló,köszönöm szépen!!Meg is rendeltem már tűkön ülök,mikor jön, de sajna 3-10munkanapot írnak:(


Első válaszoló: nem hinném, hogy utánzatok... Rendeltél már így?? Onnan tudod???

2011. jún. 1. 09:31
 4/7 anonim ***** válasza:

zek a nagy márkákat próbálják utánozni, egy jól csengő névvel, de minőséget ne várj olyat,mint egy 120.-150.000 ft-os babakocsitól

viszont közelben legyen szerviz, mert havonta látogatni fogjátok

5 kisgyerekes ismerőseimből 4 rendszeres vendég a fogyasztóvédelemnél akiknek chipolino babakocsija van...és már nagyon bánja,hogy sajnálta a pénzt minőségi babakocsira

2011. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát, én az első babakocsira 40000-et költöttem, a sportkocsijára 20-at, soha, egyikkel sem volt semmi baj, teljesen jó választás volt. eszemben nem volt 100-120-at költeni egy kocsira abszolút nem bántam meg, kipróbáltuk a drágábbakat is, túl sok minőségbeli különbség nm volt. sem stabilitásban, sem anyagminőségben.
2011. jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor én is a mázlisták táborába tartozom, babakocsi 28eFt, sportbabakocsi 8eFt. Két gyereket már kiszolgáltak, még egy csavart nem kellett rajta meghúzni.
2011. jún. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi csajok,én is így gondolom!!

És erről a kocsiról mi a véleményetek, muszáj egy sportot nézni,a naggyal képtelenség boltokban járkálni!!

[link]

2011. jún. 1. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!