Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan 2 év körüli gyermek...

Van olyan 2 év körüli gyermek aki az esti tejet még cumisüvegből issza?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 20:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek baj ha abból iszik még? Nappal mindent pohárból iszik, de az esti tejet cumiüvegből hajlandó csak meginni. Le kellene már szoktatnom róla?
2011. máj. 31. 20:17
 2/13 anonim ***** válasza:

Sőt, 3 éves múlt és még mindig. De engem nem zavar más véleménye meg nem érdekel:)

Utána alaposan fogatmosunk:)

Az oviban és természetesen mindenhol máshol pohárból, kulacsból stb. iszik.

2011. máj. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

2,5 éves, reggel-este kakaó cumisüvegből. Nappal pohárból iszik vagy fél literes flakonból.

Nem akarom elvenni tőle a cumisüveget, jól van ez így. Más ekkora gyerek még szopik, ő is hadd szopizzon még ilyen formában.

2011. máj. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom, és nem is akarom elvenni tőle. Jól van ez így:)Pohárból el sem fogadná este.

Nekem is jó, és a fiamnak is. Nem látok benne semmi rosszat. Tej után mi is fogat mosunk, utána az alvás.

2011. máj. 31. 20:30
 5/13 anonim ***** válasza:
most egy durva példa,6évesen is cumisüvegből ittam a tejet,kakaót...gyűlöltem a szagát,öklendeztem tőle...nem hinném,h ez bármiben akadályozta volna a fejlődésemet..Ja,magamtól szoktam le róla,azóta nem iszom tejet:)
2011. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egy hónappal vagyunk túl a 2. szülinapján. Reggel és este is üvegből kapja a kakaót.

Annyi a változtatás, hogy másfél éves kora után a cumit lecseréltem AVENT csőrös itatóra vagy mi annak a neve. De ugyanúgy az üvegéből kapja és szépen meg is issza.

Barátnőm 18-20 hónapos korában bögréből adta a gyerekének a kakaót vagy tejet. Azóta nem is issza meg vagy csak pár kortyot.

Én még bőven meg akarom tartani az üveget és engem sem érdekel senki véleménye. Attól még az enyém is gyönyörűen iszik a pohárból.

2011. máj. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2,5 évesünk reggel-este cumisüvegből issza a tejet. Más egyebet pohárból, üvegből... én sem veszem el tőle. :)
2011. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozom hozzatok, 2 eves es cumisuvegbol issza a tapszert este ejjel es a delkoruli alvasnal.
2011. máj. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

mi is így vagyunk ezzel, 2 éves, már tök régóta iszik rendes pohárból, de a reggeli esti tejital még cumisüvegből megy

én nem bánom, nem is érdekel, 20 évesen úgysem fog cumisüvegezni, nem kell ezzel foglalkozni !

2011. máj. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Nekem sem áll szándékomban elvenni az üveget, mert tudom pohárból nem inná meg.
2011. máj. 31. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!