Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen védőoltások vannak?

Milyen védőoltások vannak?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy milyen nem kötelező védőoltások vannak, mennyibe kerülnek? Ki mit tart fontosnak beadatni, miért, és megbántátok e, hogy valamelyiket is beadattátok? És az is érdekelne, melyik az amit semmiféleképp nem adatnátok be? 17 és 29 hónaposak a babák.
2009. márc. 17. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyerekorvos nagyon jó szórólapot tud adni a kötelező és a nem kötelező védőoltásokról.Az én babám 3,5hónapos én a rotavírus ellenit és az agyhártyagyulladás ellenit tartottam a legfontosabbnak.
2009. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Sajnos a mi gyerekorvosunk egy nagy ..... Nem írom ki. A lényeg, hogy a kötelezőeket sem tartja fontosnak beadatni, pedig úgy tudom, a törvény ezt bünteti!
2009. márc. 17. 19:51
 3/3 anonim ***** válasza:
bárányhimlő, pneumococcus elleni és meningococcus ellen... ja! kullancs.
2009. márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!