Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is kell szórakoztatnia...

Másnak is kell szórakoztatnia vagy kezébe adnia vmit evés közben a babájának?

Figyelt kérdés

Szerettem vna ezt elkerülni, de máshogyan egy falatot sem tudok belédiktálni. Kétségbe vagyok esve, hogy cak úgy eszik, ha a kezébe adok vmi zörgős zacsit vagy ilyesmit.


Most tökre elrontom?


11 hónapos


2011. máj. 31. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy rontod! Sok gyerek így eszik, nekem is szórakoztatni kell közben a 9 hós fiamat, de engem nem zavar, mert ahogy nő majd ez úgy változik. Nem rongybabák, hogy leülnek és ottmaradnak. Természetes, hogy valamivel oda kell vonzani a figyelmét, hogy egyen.
2011. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hűhűűű, de még mennyire, hogy kell!:))


13 hónapos a fiam, ha nincs valami a kezébe, nem eszik.

Oda adok neki 1 kanalat, fakanalat, újságot,egérpadot:))bármit,és elvan vele , szépen eszik.Ha nincs a kezében semmi, kicsapja a kanalat a kezemből, vagy elkapja,és nem akarja elengedni!:))

Néha kiviszem a konyhába a laptopot,és berakok valami mesét a youtubon,és nézi, és szépen eszik!:)


Magyarul, ne aggódj, nem rontottad el!:)

2011. máj. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 krisztivan ***** válasza:
Nekem még csak 9 hós de eddig még nem kellett szórakoztatnom.Remélem ez nem változik,de ha igen,hát ez van.
2011. máj. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is dettó ugyanez, csak akkor eszik, ha vmi van a kezében, különben rázza a fejét. 11 hós :)
2011. máj. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak így eszik, most már 3 éves, és a mai napig kínszenvedés az evészet.

Azt mondta a védőnő egyébként, hogy sajnos annyira nagyon nem érdekli az evés és sajnálja rá az időt, hogy ez van.

Egyébként próbáltam, hogy hagyom 2 nap után én adtam fel és főztem neki amit kért. Úgyhogy a kiéheztetés nem jött be, mert egyszer sem mondta, hogy éhes lenne és kér enni. És kitartott amellett amit elöszőr kért.

2011. máj. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, most ilyen hullám van. 11 hós fiam is így eszik csak. Szerintem igen elrontjuk, de most mit csináljunk? Próbálom erről leszoktatni, de nem megy. Ha nem ráz szedőkanalat vagy dobol a kanalával az asztalon akkor összeszorított szájjal ül. Akármilyen éhes.
2011. máj. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia, az én kislányom is 11 hos és mostanában csak ugy eszik ha valamit adok a kezébe, sot egy dolog nem is elég egy etetés alatt, vagy három dolgot kell adnom neki, mert megunja és eldobja. éhes o kulonben, csak nem ér rá enni
2011. máj. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!