Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves körüli babádnak mit...

Brigitta04 kérdése:

Egy éves körüli babádnak mit adsz vacsorára?

Figyelt kérdés
Még tápszert,tejpépet vagy már kenyeret valami feltéttel?
2011. máj. 30. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
ma spenót tojással, este pedig szopi, de van hogy sütőtők, vagy főzelék
2011. máj. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elalvás előtt mindig tápszert kap -este.napközben pedig csak főtt,vagy hideg ételt
2011. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kisfiam 7-8 óra körül fürdik este utána van a vacsi.Eddig tápszert vagy sinlac-ot kapott vagy anyatejbepapit kapott.Anyukám mondogatja,hogy mostmár rendes vacsit kéne neki adjak.
2011. máj. 30. 20:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha ezektől átalussza az éjszakát akkor szerintem jó ez így!Viszont ha kel éjszaka még enni,szopizni akkor valóban megpróbálnék valami laktatóbb vacsit!
2011. máj. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Enni hál jó égnek nagyon régóta nem eszik éjszaka.Igaz mostanában nyügösen alszik,jönnek a fogai.Tehát nem azért kel mert éhes lenne.
2011. máj. 30. 20:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Az én lányom is 1 éves,ma pl 19 óra körül virslit evett sajttal,és kenyérrel,majd fürdés után 20.30 felé megitta az esti tápiját.Lefekvés előtt kap mindig tápszert,de előtte eszik valami kenyeret felvágottal,vagy virslivel.
2011. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam 13 hónapos!


19-20 óra között vacsizik!

-ebédből ami maradt

-spenót, sóska, tejbegríz ilyesmik


Ez után fürdetem,és fektetem aludni!Szopik még,és úgy alszik el!

Nem kel éjszaka!:)

2011. máj. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!