Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyiért tudnám eladni...

Mennyiért tudnám eladni Kunert VIp 9 hónapos babakocsinkat?

Figyelt kérdés
Nem tudom használtként hogy mozog az ára. tavaly szept-ben vettük, tehát még garanciás. szép állapotban van. mennyiért érdemes feltenni a netre? vennénk az árából egy lábzsákos sportkocsit, de nem tudom egyáltalán el lehet e adni? mondjuk fillérekért nem akarom, akkor inkább marad az.
2011. máj. 30. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Max 20 000. De inkább 15-18 ezer szerintem,mert újonnan most 34 000 Ft körül van.

Egyébként miért akarod eladni, nem vagy vele megelégedve, nekünk ilyen van én nagyon szeretem és nem akarom lecserélni(bocsi,hogy kiíváncsi vagyok:):)

2011. máj. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

tényleg lement az ára :( tavaly még 37ezerért vettük.

én is szeretem, nagy csatahajó, bárhová elmegy, de éppen a nagysága miatt alig fér bele a csomagtartónkba. ha betesszük akkor semmi más nem fér el mellé.

szeretem mert védi jól a babát, elég komfortos az árához képest....de akkor inkább megtartjuk és használjuk ameddig tudjuk. van egy sportbabakocsink, de az nyári, nincs lábzsákja, szóval annyira nem fontos a másik, mert akkor majd használjuk ezt.

köszi azért :)

2011. máj. 30. 12:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van,bár én nem adom el mert akarunk majd még egy babát.De 20000-nél alább nem adnám.Egyébként mi is most veszünk sportkocsit,szeretem ezt is de kicsit széles.
2011. máj. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi neked is. mi nem tervezünk több babát :(

én is úgy gondolom 20-nál lejjebb nem adom, annál többet ér. sajna mi ebből fedeztük volna a másik kocsi árát. de akkor marad ez télire.

2011. máj. 30. 18:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!