Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi a "napirend" a fél...

Kinek mi a "napirend" a fél éves babájával?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
6,5 hónapos kislányommal így néz ki egy átlagos napunk: Reggel 7 óra körül ébred, felöltöztetem,tisztábateszem, elvisszük a tesókat iskolába, kicsit játszunk, 8 óra körül szopizik. Van, hogy alszik még egy fél órát, de olyan is, hogy inkább csak játszik evés után.1/2 10 körül kap gyümölcsöt, de még elég keveset eszik belőle (2 hete kezdtük), így utána szopizik is. Pelust cserélünk játszunk egy fél órát, majd kiviszem a teraszra a babakocsiban aludni. Kb. 1 órát alszik. Ébredés után ő egy ideig elvan a játszószőnyegen, így én meg tudok ebédelni. 1/2 1 kor szopi, aztán játék. Jönnek haza a nagyok, így velük is játszik egy kicsit. 1/2 2-2 körül újra elalszik (kint altatom akkor is a teraszon, mert ott jobbat alszik. 3-1/2 4 körül ébred. Szopizik. 1/2 8-8 között fürdés, utána szopi, 1/2 9 körül alszik el. Éjjel még minimum 1-2 alkalommal felébred, de ilyenkor csak félálomban eszik és már alszik is vissza. Hát, mi így csináljuk.
2009. márc. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kislányom hat hónapos és így néz ki egy napunk: reggel 7-8 között ébred általában (van, hogy 6-kor, de akkor még egy szopi után alszik egy órát). Szóval a nagy ébredés után szopi, aztán játék, fél 10-10 körül gyümölcspép, újra játék, majd elalszik 30-40 percre. Mikor felébred, már készítem az ebédjét, de még egy 15-20 percet játszik. Fél 12-12 körül főzelékezik, aztán én is megebédelek, utána kiviszem a levegőre. Ott alszik 1-1,5 órát, valamikor kettőt is, de az ritka, ébredés után kicsit játszunk. Fél 4 körül szopi, aztán játék. ha nyűgös kezd lenni (mondjuk 5 óra körül), gyümipépet adok neki, de valamikor kér akkor is még egy kis cicit, aztán játszik tovább. Este 7-kor fürdés (valamikor előtte még egy fél órát alszik), szopi, aztán alvás vagy játék, attól függ, milyen kedve van. Ha nem alszik el szopi után, akkor 9-kor újra eszik picit és utána már tényleg alszik. Éjszaka általában nem kel fel, de előfordul, hogy 4 óra körül egyszer cicizik. Nálunk így néz kie gy nap :-)!
2009. márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!