Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj ha 2hós kislányom...

Nem baj ha 2hós kislányom reggel 8tól este 9ig fent van, nem alszik egész nap?

Figyelt kérdés
az ékszakát átaludja, kb 4kor kell fel csak enni, meg pelus cserére
2009. márc. 17. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Vannak babák, akiknek kevesebb alvás is elég, lehet, hogy a Te babád is ilyen. Ha nem látod rajta az alváshiány jeleit, sirósságot, nyűgösséget, kedvetlenséget, akkor nincs baj.

Én nagyon kevésnek tartom a 11 óra alvást, a normális 16 óra körül lenne. Őszintén el sem tudok képzelni mit csinálhat egész nap ébren egy 2 hónapos baba. Biztos megpróbálnám elaltatni valahogy. Ha próbálkoznál, a neten biztos találsz jó ötleteket. Én is szivesen segitek, ha gondolod.

2009. márc. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha nem nyűgös. Ha az én fiam nem alszik napközben akkor estére már olyan nyűgös, hogy nem lehet vele bírni. Ő három hónapos. Az etetések között mindig alszik fél-egy órát minimum, kívéve a fürdés előtt.
2009. márc. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem szokot nyügös lenni, csak estére, probálom altatni napközbe, ha elalszik akorr is max 10percre, ha kiviszem sétálni, akor sem alszik el, nézelödik. én is keveslem ezt az alvást...
2009. márc. 17. 08:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az első 2 hót zsinórban végigaludta, ritkán volt fent, inkább éjjel 3-4 körül, max délelőtt 10-ig néha-néha. Aztán hirtelen "felébredt", és csak napi 8-11 órát alszik az éjszakaival együtt. Ezt eleinte majdnem csak éjjel aludta, tehát nappal max. félórákat, és délután 5 után már elég nyügi volt. Mostanra sikerült elérni, hogy nappal is aludjon, bár azóta is 8-11 órát alszik, mert éjjel akkor kevesebbet, de így kiegyensúlyozottabb. Délelőtt fél-1 óra, és kb ennyi délután is. Ha utazunk, végigalussza, de akkor éjjel kevesebbet.
2009. márc. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem baj!Az en kislanyom is ilyen,szuletese ota semmit nem alszik nappal.Ejszaka alszik de enni neha akkor is felkel.Most 4 honapos es van amikor elofordul hogy 10-20 percre elalszik delutan.Gondolom ezutan faradtabb lessz,most izeg-mozog,ha maszni fog jobban farad..
2009. márc. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a mászással sem változott eddig semmi, most 6 hós. Javaslom, hogy figyeld, amikor nyűgös kezd lenni, és inkább már akkor kellene aludnia, mert ha túl nyűgös, akkor már nem feltétlenül tud.

08:37-es voltam.

2009. márc. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, probálkozom majd délután az altatással
2009. márc. 17. 09:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!