Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez a kiütés a babám...

Mi lehet ez a kiütés a babám arcán?

Figyelt kérdés

Nem valami jó minőségű a kép, de remélem látszik.


[link]


2011. máj. 29. 14:03
 1/5 A kérdező kommentje:

És csak ott van neki, ahol a képen is látszik, máshol nincs. Kb. 3 napja kezdődött, és nem akar elmúlni.

Holnap viszem orvoshoz, csak érdekelne, hogy vajon mi lehet?

2011. máj. 29. 14:04
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Cumizik?

Fogzik?

2011. máj. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az én 5 hetes babám arca is tele van 3 napja egyre több már a nyakán mega mellkasán a doki azt mondta ahjormonok de egyre több van :(
2011. máj. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Féléves és már 4 foga kint van. Csak nagyon ritkán cumizik, inkább csak nappal kapja meg, ha nagyon nyűgi.

Viszont hason alszik és sokszor nyáladzik, bár most foga nem jön. Lehet, hogy attól van, hogy a nyálas párnán alszik, és bepállik neki?

2011. máj. 29. 15:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jól gondolod. Az én babámnak is volt ilyen,azon az oldalán jött ki,amelyiken aludt. Általában akkor volt ilyen az arca,amikor melege volt,és az az oldal befülledt.
2011. máj. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!