Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit mondott az orvos HA-s...

Mit mondott az orvos HA-s tápszer ügyben?

Figyelt kérdés
6 hónapos a kisfiam, és elgondolkodtam hogy váltok simára. Viszont most költöztünk és az új orvos csak 9-én fog minket fogadni, így őt nem tudtam még megkérdezni. A védőnőt kérdeztem, ő 1 éves kort mondott, hogy addig HA tápszert kell adni. De olyan sokan már a kezdetektől ilyet kapnak (pl a hugoméknak eleve simát írt az orvos. fel sem ajánlott HA-t. Persze ez nem azt jelenti hogy a HA-s felesleges), meg ebben a korban úgy olvastam már sokan váltanak. Nálatok mit mondott az orvos? (Családban nincs sem étel sem egyéb allegria)
2011. máj. 28. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a védőnő 6 hót mondott, a dokinő is ajánlotta. Mivel nálunk sem volt allergiás, én 3 hós korától már nem írattam HA-st, nagyon fogta a hasát. Semmi bajunk, remélem nem is lesz, most 15 hetesek vagyunk.
2011. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Az én fejemben is az van hogy 6 hónaposan már csak nem lesz baja ha simát kap. Főleg hogy ilyen sok baba túlélte már a simát :)
2011. máj. 28. 21:21
 3/7 anonim ***** válasza:
6 hónapos kortól lehet neki adni! :)
2011. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekünk azt mondták, hogy ha van allergia a családban, (nem csak tej, hanem bármilyen) akkor 1 éves korig javasolt a HA-s, mi betartottuk
2011. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lányom 2hét múlva lesz 10hós. 6hónapos korától kap tápszert ami HA-s,nekem nem mondta a doki,hogy váltanom kellene. Nincs allergia a családban.
2011. máj. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lányom 7 hónapos volt, mikor rákérdeztem a dokinál, hogy adhatnék-e már simát neki, mert a HA-s tápszert nem issza. Doki bólintott, így váltottunk. Nálunk sincs allergiás a családban, így nem volt gond. Szerintem váltsatok!
2011. máj. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lányom 8 hós. Születésétől fogva sima tápszert kapott. Bár az első 3 hónapba még volt valamennyi tejem, a tápot csak pótlásnak kapta. Nyugodtan adhatod neki a simát ha nincs allergiás a családban.
2011. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!