Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a kedvenc reklamja a...

Mi a kedvenc reklamja a babatoknak, amire felkapja a fejet? Mennyi idos?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 13:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Bár ez nem reklám, de az időjárásjelentés mindent visz :) 9 hós
2011. máj. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nálunk is a Fanta a nyerő,arra táncol,de bármi jöhet!A VV zene volt még kedvenc.13hós.
2011. máj. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

8 hós

fhb bank

szivarvany-zsirafos

magneb6

kindercsoki

biztonsagosjovo/ hogy azert az egy mondatert miert?:)

hirado

idojaras

dunatv esti mese zeneje

2011. máj. 27. 14:21
 14/20 anonim ***** válasza:

Coca-cola reklám a kedvenc.

17 hónapos s egyből táncol s tátog mintha énekelne.

NAGYON CUKI!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. máj. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A napokban vettem észre én is, hogy a kinder csokis reklámra mindig felkapja a fejét, sokszor oda is megy a tv elé, meg mutogat is rá... hogy mi az, ami tetszik neki benne, nem tudom.... 1,5 éves.


Off: a fejd meg a szivárványt reklámra annyira haragszom, mert (nem szoktam így vásárolni, de) a reklám hatására dobtam be egy skittlest, hogy megkóstoljam... ennél műanyagabb, egészségtelenebb, cukros, kemény valamit már rég ettem, még jó, hogy kiszóródott a táskámban, és kidobtam az összeset.... semelyik reklámmal nem vagyok így, de ez.. amilyen érdekes a reklámja és jó ötlet, annyira sz.r a termék.....

2011. máj. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kinder csoki (amiben kisgyerekek vannak), KH bank reklámja (az a rajzolt emberkés), az időjárásjelentés (bármelyik adón :))
2011. máj. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anniebianca ***** válasza:
(hónapos a kisfiam, a Fanta reklám a nagy kedvenc,meg a DM reklám,gondolom a zenéje miatt. Emellett a híradó és az időjárás szegezi a tv elé.:)
2011. máj. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

nálunk is fanta, meg zsiráfos a menő. és van egy autó reklám is, amiben olyan viccesen táncolnak az emberek.

valamint a k&h-s menőmanós reklám, le is töltöttem neki a menő manó sorozatot, annyira szereti. 2 éves

2011. máj. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
a Fanta reklámra elkezd táncolni a 10 hóskislányom
2011. máj. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A 2 éves fiamnak a kinder csokis amikor zuhan a hűtő :)ja és a fanta reklám is mindig megnevetteti :)
2011. máj. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!