Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor hangzik el a NEM...

Hányszor hangzik el a NEM szócska 20 hónaposotoknak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokszor, de kis odafigyeléssel kevesebbszer. Nem helyett el lehet csalni mást csinálni vele, inkább ezt csináljuk. Hű, ez veszélyes csináljunk mást. Gyere tudok jobbat ilyesmikkel lehet próbálkozni, hogy ne tűnjön úgy, hogy minden nem azaz semmit sem szabad. Így pozitívabb. :-)
2011. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sokszor.én mindig megmagyarázom,hogy mit miért nem szabad,és ez beválik.Pl az utcán ha fel akar venni egy csikket,akkor megmondom,hogy nem szabad,mert büdös,koszos.Vagy nem szabad rámenni a kerékpár útra,mert elütik.ez nálunk beválik,a sima nem vagy nem szabadra rá se bagózik
2011. máj. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs annyi csillag az égen, ahányszor elmondom.
2011. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyre kevesebbszer, mert meguntam.Helyette pl:

-Na, ha ott lecsúszol egyedül, nagyot fogsz esni!

-Ajjajj, az veszélyes ám!

-Az gyerek kezébe nem való, mert...

Próbálom változatossá tenni a tiltást.

2011. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, változatos legyen, és sokszor pozitív, és megmagyarázni röviden, miért.

De a nem még mindig jobb, mint a nevét emlegetni. Nem egyszer látok anyukákat, csak ismételgeti, mintha gyakorolná a gyerek nevét. Persze a gyerek nem tudja mi van honnan tudná ? Mindig mondani kell a miértjét.

2011. máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!