Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pierre Cardin babakocsikkal...

Pierre Cardin babakocsikkal meg vagytok elégedve?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,teljes mértékben.Nekünk a hordozó is olyan.Én nagyon szeretem használni is kényelmes is mi kell még?:)Nekem bejön:)
2009. márc. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én alapjában véve megvagyok. Igaz, hogy 2 hétig szervízben volt, mert a kereke kiesett, ezt nem tudom mennyire típushiba. Viszont ami miatt bánkódom, hogy nem fér be az alja a kisebb autó csomagtartójába. :( Viszont könnyen irányítható és minden igényemet kielégíti ami vásárláskor szempont volt. Cserélhető a mózes, a sportrész és a hordozó a vázon. Nekem ez a típusú van: [link]
2009. márc. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lebeszélni akarlak róla, és attól is függ, hogy télen mekkora lesz a baba. Barátnőmnek volt ilyen típus, de annyira szűk és rövid volt, hogy a gyerek egy éves korában el kellett adni. A gyerkőc februári születésű, és teljes téli menet felszerelésben nem fért bele.
2009. márc. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is olyat vettem, ami szűk és rövid. Babám 3 hós, de már nem kényelmes neki.
2009. márc. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a kerekével vannak gondok, igaz, használtan vettük és régebbi típus, az újak nem tudom milyenek. A bolygó kereket nem nagyon lehet bizonyos utakon egyenesben tartani, sokszor elemelem a kereket a földtől és úgy tolom....
2009. márc. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen típus van, de én nem vettem, hanem kölcsön kaptam, de nagyon szeretem. Könnyű vele manőverezni (még bokáig érő hóban is), csak egy kicsit nehéz, bár szerintem többnyire minden babakocsi az. Először nehezen ment az összecsukása, de amióta rájöttünk a technikájára, azóta pikk-pakk megy. Az én fiam 4 hónapos, de a téli cuccban és plusz 2 takaróval is kényelmesen elfért benne.
2009. márc. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is ez van,nálunk az a baj,hogy így télen a 6- hós babának szűkös,én lányomat bundazsákban sétáltatom,és elég kényelmetlen kezd lenni,neki,még jó hogy jön a jó idő,kaptunk sportbabakocsit,lassan ülni fog a manó,és lecseréljük.

De ha újra kezdenénk,egy nagyobbat választanánk.

2009. márc. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. MI a PS647-t néztük ki, az elvileg nagy felületű, de eléég megoszlanak róla a vélemények.
2009. márc. 16. 12:46
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is az van,de én egyáltalán nem vagyok megelégedve vele.Újonnan vettük és alig használtuk rá pár hónapra összevisza megy nem lehet irányítani főleg ha a karfát megfordítom.A bolygósítható kerekek elvileg fixálhatóak,de ha lefixálom kihagy az egyik kerék,tehát egy nagy sz@r az árához képest.
2009. márc. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!