Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hapont akkor kell elmenneteket...

Hapont akkor kell elmenneteket mikor a babátok ebédelni szokott (fözeléket eszik 5,5 honapos) akkor hogy oldjátok meg? Inkábbadjak neki tápszert (azt eszik nincs tejem), és ha hazaérünk adjam a fözit?

Figyelt kérdés
Pont akkor kell elmennünk mikor kb. éhes lessz a fiam és ilyenkor fözeléket szokott enni de az nagy maszatolással jár (még) és tovább is tart minta táp,mit tegyek adjak tápot és ha hazaérünk a következö evésre adjam a fözit?Nem fog igy felborulni a napirendje,5,5 honapos 1,5 honapja eszegetünk!
2009. márc. 16. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Velünk is előfordult, nem volt gond belöle. Szerintem nyugodtan add neki igy végülis nem állandó lesz a késöbbi időpont.
2009. márc. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egyszeri változás még nem fogja felborítani a ritmust. Velünk is megesett már, hogy kicsit változtatni kellett, soha sem volt belőle gond.
2009. márc. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is később adtam, neki, amikor ilyen gond volt
2009. márc. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!