Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkát használtok 18...

Milyen pelenkát használtok 18 hós babáitoknak anyucik?

Figyelt kérdés

Szinte születése óta Pampers active baby pelusa van a fiamnak. Eddig minden rendben volt vele az utóbbi idöben azonban alig tart valameddig mindig kifolyik a pisi.

Tudtok ajánlani valamilyen tartósabb pelust?

Mi vált be nálatok?


2011. máj. 26. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi Pampers Active Babyt használunk, amit Ti is, mi nagyobb méretre váltottunk, mert az több nedvességet bír el. Régebben Liberot használtunk, de az ára miatt Pampersre váltottunk. Huggies combnál széles volt, így az nem vált be.
2011. máj. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, igazad van megpróbálom a nagyobb méretet.
2011. máj. 26. 09:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves sorstars, pont ma akartam hasonlo kerdest kiierni de megeloztel. :) Igaz az en kisfiam meg csak 16 honapos lesz par nap mulva de eddig mi is pampers active pelust hasznaltunk es nallunk kaki gondok vannak. Az utloso par hetben minden kifolyik. Mi a 4-est hasznaljuk es ha elfogy ez a par hatralevo darab akkor en valtok 4+ ra. Jobb otletem nincs. Mi kulfoldon elunk igy a liberot nem tudom sajna kiprobalni pedig sok jot hallottam rolla. A huggies nallunk is nagy a combnal, igy ez kilove sajnos. A tobbi meg sajat markas cucc mint pl tesco... Ugyhogy en valtok nagyobbra es meglatom mi lesz.
2011. máj. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi kisebb volt a fiam,és csak mászott,addig jó volt nekünk is a Pampers.De mikor már ment,nem lett jó,állandóan lepöndörödött a széle,folyton át nedvesedtek a ruhái.

Így a Liberóra váltottunk,igaz drágább de jobb.Azóta nincsen átnedvesedés.Kipróbáltuk a Libero upengót(bugyipelenka)az is nagyon jó,de jóval drágább mint a hagyományos pelus és fele annyi sincsen a csomagban.Így maradtunk a "rendes" pelusnál.Van a Pampersnek nadrág/bugyi pelenkája,próbáljátok ki,az is jó és olcsóbb mint a Liberó upengó.Mi hiába keressük a városban,azóta se találjuk sehol.Pedig ha kapnánk az lenne a gyereken.17 hós amúgy a fiam.

2011. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21 hós fiú,Liberót használunk.
2011. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy éves kora óta ötös méretű pampers active babyt (akkor volt 10,5 kg, most 20 hónaposan 12,8 kg, ugyanaz a méret még tökéletes).
2011. máj. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!