Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kislányomnak milyen...

4 hónapos kislányomnak milyen naptejet vegyek? (faktor szám, ár, hol) Lehet rá olyat ami ránk is jó? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 07:32
 1/9 anonim ***** válasza:
én még várandósan direkt érzékeny bőrre valót vettem, hogy azt majd a babámon is használhassam. dm-es 30-as faktorú. teljesen jól bevált nála is.
2011. máj. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mivel nagyon kicsi még,így semmiképp ne vegyél felnőttnek valót!!!!Ez az a kozmetikum,ami fontos,hogy tényleg nagyon jó legyen.Én a Babé,vagy Bioderma naptejet vagy sprayt szoktam ajánlani,ami kifejezetten babáknak való,ha nagyon világos bőrű a baba(és szülők)akkor 50 faktorosat,ha sötétebb akkor elég a30 faktoros is.Az ára 4-5 ezer fotint körül mozog.Gyógyszertárban tudod megvenni...én Babét használok a 11 hónaposomnak.Üdv:kozmetikus anyuka
2011. máj. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rossmannba vettem:Nivea Sun Kids:200ml.50 faktor,2990ft.
2011. máj. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én Bioderma 50 faktoros naptejet vettem a 8 hónapos lányomnak.Nagyon bevált, igaz, a többit nem próbáltam még, de egyelőre maradok ennél.Szerencsém volt, mert le volt értékelve, így 3000 ft-ért megvettem.Nagyon fehér és érzékeny a bőre, pl. mosóport se használhatok a ruháinál, nagyon kell rá vigyázni.
2011. máj. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Garnier Ambre Solaire Garnier Ambre Solaire Kids Color Control SPF 30


(Àzsia Centerben: 1500Ft)


[link]

2011. máj. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban vettem, BABÉ 50 faktoros, kimondottan babáknak. Kb.3400 forint, de nagyon kevés kell belőle,jól fed. Mi magunknak nem vettünk külön, hanem ezt használtuk és ha reggel lekentem magunkat, egész nap sem égtünk le. (A gyerkőcöt 2-szer azért bekentem vele egy nap és az elég volt...persze nem voltunk folyamatosan a tűző napon, mert azt manapság már ki sem lehetne bírni.)
2011. máj. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is a garniert használom,csak az 50 faktorost.A dmben 4800ft ,viszont megtudod venni kuponnal igy sokkal olcsóbb.
2011. máj. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy létezik e még, 9 éves a nagylányom és neki a gyerekorvos írt fel anno napozókrémet amit a patikában állítottak össze úgy mint a popsikenőcsöt vagy a fürdetőt. Pár száz forint és nekünk nagyon bevált.
2011. máj. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a Babé termékeket használom mindenre (fürdető, sampon..), naptejet eddig még nem használtunk, de abból is Babét veszek.


(egyébként hogyan kell kiejteni? babé, vagy bebé? bocsi, csak nem tudom:)

2011. máj. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!