Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet nyaralni kb 1 éves...

Hol lehet nyaralni kb 1 éves gyekőccel?

Figyelt kérdés
A párom kap utazási csekket,és szeretnénk egy pár napot eltölteni belföldön valahol!Minden lehetőség érdekel!
2009. márc. 15. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Nagyon ajánlom nektek a bababarát Alsópáhoki Kolping hotelt!

Mi már 5 x voltunk ott de mindig visszasírjuk mert annyira szép, igényes a hely, bababarát, van bababúszás, minden. Kaja svédasztalos reggeli és vacsi, és hihetetlen finom. Mi nagyon szeretjük, szívből ajánlom!


[link]

2009. márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt nem tette hozzá az első válaszoló, hogy nem árt ha milliomos vagy mielőtt oda akarsz menni..... Esetleg nyersz a lottón:)

Én a Balatonföldvári Anna-Mária Villát ajánlom. Színtén baba barát csak éppen egy átlagos társadalmi szinten élő is megengedheti magának.

2009. márc. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is voltunk Alsópáhokon. Szuper volt. A babának is!!!!
2009. márc. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Balatonfüred - Flamingo Hotel - mi is csekkel fizettünk
2009. márc. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

www.bababaratszallas.hu

Már egészen olcsókat is találtam, vendégházakat, persze nem tudom, hogy az mennyire lehet jó. Amit a előző hozzászólók javasoltak nagyjából mind egy árban vannak, én úgy néztem. Kb. 80-100 Ft per hét.

2009. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
balatonfüredi Flamingó hotel nagyon szuper! Marha jó beltéri meg kültéri gyerekmedencék vannak, és a kertben van a Balcsi! Meg rengeteg kaja:):) próbáljátok ki!
2009. márc. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Miskolctapolca...mi oda megyünk 9 hós babánkkal
2009. márc. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!Sokat segítettetek,de még várom a javaslatokat,ötleteket!
2009. márc. 16. 10:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!