Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Strandra 4 hónapos babával?

Strandra 4 hónapos babával?

Figyelt kérdés
Még most tűrhető is ez a meleg, de a kislányunk nagyon szeret kint lenni, és ugye mivel még pici, nem lehet vele megértetni hogy nagyon meleg van és ne menjünk ki. Szerintetek mikortól vihetjük a fürdőbe? Most vettünk neki egy kicsi medencét, abban pancsikol.
2011. máj. 22. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van aki viszi már ilyen kicsinek is. Esetleg akkor vigyétek, ha bababarát fürdőbe tudtok menni, ott jobban figyelnek a higiéniára.
2011. máj. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom nekem a kislányom 13h de még ma megy először standra :)
2011. máj. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudom én sem eldönteni, hogy mi legyen. Annyira imádja a vizet. Lehet hogy várunk még, addig fürcsizik az itthoni kis medencéjébe. A gyerekorvos azt mondta hogy 3-4 hónaposan már vihetem babaúszásra, de most nem oda mennénk, meg még ott nem is voltunk. Lehet hogy először azzal kezdjük. Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 22. 13:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Igaz, én csak 7-8 hósan vittem a kislányomat először strandra, de meglepődtem, mert számtalan családdal találkoztam, akik néhány hetes-hónapos babájukkal voltak ott.
2011. máj. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
En nem vinnem,a 3 evesemet sem.
2011. máj. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A fiam 3 hónapos volt amikor vittük strandra, igaz ő még nem pancsolt. Mindig volt kint vele vki a parton most 14 hós lesz amikor megyünk először. És be fogom vinni a vízbe
2011. máj. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5 hónapos lesz a kislányunk amikor megyünk vele nyaralni és igen, bevisszük a vízbe is egy kicsit pancsizni. Persze dél és 3 között nem lesz kint, egy kicsit délelőtt egy kicsit meg délután és napsátor alatt.
2011. máj. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A lányom 3 hónapos kora óta jár babauszásra. Imádja.

5 hónapos volt mikor levittük a velencei tóhoz és ő is fürdött! (gyerek orvos mondta, hogy nyugodtan!!) Jobban birta a hideg vizet mint mi. Nagyon tetszett neki.

2011. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4 hónapos ikerlányaim vannak. Megvárjuk a védőoltást, aztán mi is irány a tó! Uszodai klóros vízbe nem vinném. Ha az én bőröm kikészül tőle, akkor az Övék?
2011. jún. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!