Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a Nivea Sun Kids zseb...

Milyen a Nivea Sun Kids zseb naptej? Használhatom 4 hónapos kisbabámra? Az arcát be szabad kenni vele?

Figyelt kérdés
A babakocsiban használnám, csak azt nem tudom, bekenhetem- e vele kisbabám arcát, mert a kocsiban max. ott érheti őt a nap, bár van napernyőnk.
2011. máj. 22. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Kenheted, én is kentem már tavaly nyáron is, akkor volt 4-6 hónapos a fiam. Én én is leginkább csak az arcára kentem.

Viszont nem emlékszem, hogy tavaly is "szagos" volt-e, de ahogy az idén elővettem, és bekentem a kis kezét, egész nap éreztem a szagát, úgyhogy én szerintem keresek valamilyen illatmentes naptejet. Ez lehet, hogy megromlott, bár úgy tudtam, hogy nem romlanak ilyen gyorsan...

De tavaly én is pont azért vettem ezt, mert kicsi, és bármilyen táskával indultunk útnak, mindig elfért!

2011. máj. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Még meg sem szagoltam de most meg fogom. :)

Köszi a választ!

2011. máj. 22. 10:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy kérdezek válasz helyett, de nem ismerem ezt a "zseb" naptejet a Niveától! Ez mini, a próba termék nagyságű talán? Hol kapható és mennyibe kerül? Bocs mégegyszer, hogy kérdezek! Köszönöm ha válaszoltok!
2011. máj. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anniebianca ***** válasza:
Ez a zsebnaptej 50ml-es,50es faktorszámú,és 2500ft a DM_ben
2011. máj. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm, megtaláltam azóta, de a Rossmannban most 780.-Ft!! (volt legalábbis a múlthéten még)
2011. máj. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem anyósom hozta, nem tudom mennyi volt de már tudom én is. :)

De 50ml- es és 50- es faktorszámú és jónak is bizonyul.

2011. jún. 7. 09:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!