Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettünk egy Hauck Hinta Jump...

Vettünk egy Hauck Hinta Jump Stripe-ot? Másoknak bevált?

Figyelt kérdés
7 hónapos kisfiunknak vettük, de kicsit előredől benne, és úgy tűnik nekem, mintha nyomná a hasát az a műanyag rész. Lehet rajta valamit állítani, hogy egyenesen legyen benne a baba. Hogy jó a magasságot beállítani, hogyha éppen leér a lába? Nekünk a legrövidebb álláson van, de még így is jócskán leér a lába. Mit tudtok róla, ez a szerkezet mit fejleszt? A gerincének nem tesz rosszat? Kicsit olyan furán fest benne, azt hittem tök egyenesen lóg majd benne. Bár úgy tűnik, hogy neki tetszik. Köszönöm, ha válaszoltok!
2011. máj. 21. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs ilyen, de a Babák című dok. filmben, amiben egy évig követtők négy csecsemő életét, az amerikai családnak pont ilyen volt. Szerintem mint minden hinta ez is az egyensúlyérzéket fejleszti. Arra vigyázz, hogy ne úgy érjen le a lába, hogy lábujjhegyről kelljen ellöknie magát, mert akkor később is lábujjhegyen akar majd járni, mint a rosszul beállított bébikompoknál. Ja és ha már felült, akkor nem hiszem, hogy a gerincére ártalmas lenne.
2011. máj. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! Én is láttam a filmet a férjemmel, és nem emlékeztem erre. A férjemnek meséltem, és mondta, hogy jé, tényleg! Nem tudom, nekem hogy maradt ki ennyire ez a rész.

Köszönöm a válaszodat!

2011. máj. 25. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!