Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnám leszoktatni az...

Hogy tudnám leszoktatni az éjszakai cumizásról?

Figyelt kérdés
6 és fél hónapos a kislányom. Ha ébren van soha nem cumizik, de azzal alszik el. Éjjelente ha kiesik felsír én meg ugrok... Ezt eljátszuk vagy ötször. Próbáltam már simizni, nyugtatni, de csak tátja a száját és várja a cumit. Van valakinek ötlete?
2009. márc. 12. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tarts ki, nemsokára vissza tudja majd tenni magától. Legalábbis a lányaimnál így volt. Mindketten gond nélkül hagyták el később a cumit még három éves koruk előtt.

Leszoktatni csak drasztikusan tudnád, ami szerintem Téged legalább annyira megviselne, mint Őt. Nem hiszem, hogy megérné. Neki ez biztonságot ad. Miért fosztanád meg tőle. Kitartás, hamarosan jobb lesz!

2009. márc. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez kedves válasz volt!:-)
2009. márc. 12. 20:52
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
pont ezt az esetett láttam az egyik csatornán. igen is elkell venni a cumit párnapig tart a killodás de meg fog nyugodni. olyan mint az alvásra szoktatás éjel.utána mikkor leszokott rola szépen átaludja az éjszakát.nem szabad elalvásnáloda adni sajnos sírni fog de te nyugtatgatod párnapig.
2009. márc. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: te komolyan hagynád éjjel ordítani????
2009. márc. 12. 21:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értek ezzel egyett.Egy 6 hónapos kis baba,mert ő még baba,nem elég érett ahoz hogy megértse neki cuminélkül kell aludnia.Én is láttam azt a műsort,és ott 4 éves,meg 3 éves gyerekekről volt szó.Szeri ntem is kitartás, az én manóm is cumival alszik, ő is 6 hós, ő már néha félálomban vissza tudja magának rakni,de még van hogy felsír.Én is kitartok és, majd 2 éves kora körül leszoktatom.Szerintem addig ráér ez a dolog.

Jó babázást neked. :)

2009. márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem hagyod ordítani hanem nyugtatgatod olvas utána az alvásproblémáknál
2009. márc. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. Most akkor alvásproblémáról van szó? De hiába nyugtatom, félálomban sír. Kivehetném és talán megnyugodna, de egy: akkor erre szoktatnám rá, kettő: ha letenném ugyanúgy sírna. Meg vagyok lőve. De te ezt olyan egyszerűen tanácsolod, neked nem volt ilyennel problémád?
2009. márc. 12. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!