Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell fel óránként a 7...

Miért kell fel óránként a 7 és fél hónapos kisfiam éjszaka?

Figyelt kérdés
Most jön az alsó két foga, de nem hinném, hogy attól. Felébred, felül, és nyöszörög. Ilyenkor ki kell venni, kap egy kis tejcit, majd visszaalszik, de nagyon fárasztó, másnap alig állok a lábamon.
2009. márc. 12. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most van az az időszak, hogy Téged akar. Mi is így voltunk, volt hogy csak 2 órát aludtunk egy éjszaka. Tartott 2-2,5 hónapig, persze voltak jobb napok is. Nemrég költöztünk, azóta semmi baja, még arra gondoltam, valami ott nem stimmelt a régi lakásban anyósnál. Egyébként miért gondolod, hogy nem a fogától? Sajna az ellenszerét nem nagyon tudom, mert nálunk sem segített semmi. Esetleg ha nem ellenzed, vedd magad mellé és úgy jobban tudsz pihenni Te is. 9,5 hós kislány anyukája.
2009. márc. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, sajnos a választ nem tudom a kérdésedre, de azért írok mégis, mert nagyon megértelek. Nálunk ugyanez a helyzet, a lányom is 7,5 hónapos, és van hogy félóránként, van hogy óránként kelünk. Felül az ágyban, nyöszörög, én kiveszem, de csak cicire alszik vissza. Én korábban nem pártoltam, hogy velünk aludjon, de amióta ilyen zűrösek az éjszakák hajnalban magunk mellé vesszük, és onnantól van, hogy 3-4 órát is alszik egyhuzamban. Remélem ez átmeneti nálatok és nálunk is, mindenesetre sok kitartást!
2009. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van,csak óránként kb. Lányom 7,5 hós,jön felül a 2 foga,alsóval nem volt gond.Dentinox nem sokat használ,Ha nagyon sír adok neki Panadolt rá,de nem rendszeresen,sokszor neki is elég ha megitatom mvagy ölbe veszem,én eddig úgy látom a foga viseli meg,de az alsókkal nem volt semmi gond.Hát igen ez az amikor lehet a foga is,meg a szeparációs félelem is.Egy biztos,elmúlik,tudom nagyon fárasztó.
2009. márc. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat sorstársak :-D (onnan gondoltam, hogy nem a foga, mert napközben nem nyűgös, csak rágcsálja a rágókákat és eljátszik velük, de attól még lehet, hogy mégis azmiatt van) Kipróbáljuk, hogy hajnalban magunkhoz vesszük :-D Ő is csak cicivel alszik el :-D
2009. márc. 13. 14:20
 5/5 anonim ***** válasza:

A hajnalban magatokhoz vevéssel vigyázz, mert megszokja és nehéz lesz leszokni róla.

Én nekem is felkellt az elmúlt napokban sokszor, ő 7 hós. Én arra jöttem rá, hogy a sok tv nézéstől van. Lehet rosszat álmodik és azért sír fel. Tegnap nem engedtem, hogy nézze a tv-t és aludt is rendesen.

Nálatok nem lehet ilyen a probléma oka?

2009. márc. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!