Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki hordozókendőt használ,...

Aki hordozókendőt használ, tud busszal utazni vele?

Figyelt kérdés

Most szeretnék venni egyet, mert babakocsival nehéz közlekednem, mert van egy kicsit nagyobb tesó is.

Viszont az jutott eszembe, hogy le fogok e tudni üli a kicsivel?

Valaki szokott busszal így utazni? Elvan benne szépen a baba?


2011. máj. 15. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

igen!

épp arra használom, hogy amikor buszozni, villaosmozni, metrózni, hajózni:-) kéne, akkor kendőzünk. nagyon szeretjük! és kirándulni is lehet vele!


attól is függ, mennyi idős.

eddig nagyon jól elnézelődött, és aludt benne a babám. most már nagyon szeretne mozogni, így kevesebb ideig köti le a bámészkodás. most 10 hós.

le lehet ülni, csak nem tudsz hátradőlni, ha puttonyban van.


érdemes jobb minőségűt(Lana, Dydimos) venni szerintem, sokkal kényelmesebb mint az olcsó Nandu.

2011. máj. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 4 hónapos:)
2011. máj. 15. 18:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk csatos hordozónk van, nagyon szeretem. :D

Amíg előre kötöd, addig tudsz vele úgy is ülni, hogy hátradőlsz. Később, mikor már hátra kötöd (kb. fél éves korától), akkor is le tudsz ülni, csak hátradőlni nem tudsz.

Sokat járunk Pestre vonattal, meg ott kell még buszozni, metrózni, villamosozni, és simán tudok. Most 9 hónapos, és ő is nagyon élvezi. :)

2011. máj. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2011. máj. 15. 21:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy le tudok ülni. Sőt, az emberek mindig helyet adnak nekünk, még a legtömöttebb buszon is. :)


Elölhordozásnál kényelmesen hátra lehet dőlni az ülésen, háton hordozásnál picit előre dőlök, mert úgy kényelmesebb a babának. Egy éve hordozok, azóta nem babakocsizunk, és mondhatom, sokkal könnyebb így.


Ha veszel kendőt, kérlek, ügyelj a hosszra! NE A RUHAMÉRETEDET VEDD MEG KENDŐBEN! Kezdő kendőzőnek minimum 4,5 m-est javasolok a keresztezett elölkötésekhez.

Segítség: [link]

2011. máj. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen, tényyleg átadják a helyet! sokkal inkább, mint pocakosan! (pedig akkor +18kg volt rajtam, most emg +8.)
2011. máj. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igaz mi mei-tai-al, de simán buszozunk, le ülni is letudunk. Igaz én inkább állni szoktam, mert így jobban tud nézelődni a kicsi. Amúgy tényleg érdekes tény, hogy így mindig valaki át akarja adni a helyet, amíg pocakos voltam, szinte soha. Pedig úgy néztem ki mintha még valaki állna előttem :) érdekes. Jó hordozást neked!
2011. máj. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!