Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol van Miskolcon jó játszótér...

Hol van Miskolcon jó játszótér? Milyen érdekes játékok vannak ott?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
szia!én a selyemréten lakok itt van egy semmi extra ugyan olyan mint mindenütt ezek Eus szabvány szerint készültek egy kaptafa ...a népkertnélvan egy kisebb szinesebb játszótér ami talán más mint a többi
2011. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A Tizedhonvédnál is láttam egy jobbat, igaz csak villamosról. Tapolcán pedig olyat, ami jó kis mászófelületek vannak, hosszú zárt csúszda. Lehet választani, hogy a kavicsos vagy a faforgácsos talaj tetszik, ez azért nem egykaptafára épülő.
2011. máj. 13. 22:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi a Tizeshonvédnál lévő játszóra járunk, és nagyon szeretjük! Van a kicsiknek és a nagyoknak is csúszda, hinta, mászóka, három homokozó, kis focipálya kapukkal, és van a gyerekeknek lehetőségük motorozni is.


Voltunk már a Jókai lakótelepen is, az is nagyon jó játszótér, a szintén van többféle csúszda, hinta, egy homokozó, ugyan ez nincs körbekerítve, de végülis kocsiút sincs a közelben.


A népkerti játszótérrel nekem csak az bajom, hogy nagyobb gyerekeknek való, az én másfél évesem nem nagyon tud ott mit kezdeni...Ugyanez a helyzet a tapolcaival is, ott mondjuk van külön rész a kisebbeknek, de az elég kicsi és kevés játék benne. Nem tudom mennyi idős gyermeked van, ha nagyobb, akkor ezek nagyon tetszenének neki :) Az Aulich utcai játszótér szintén nagyobbaknak való, ott nagyon szép, minőségi fa játékok vannak.


Pont ma voltunk a Király utcai játszón, még most először, a játékok jók, de kicsinek tartom és zsúfoltnak.


Összességében a Tizeshonvéd utcai játszótér tetszik a legjobban, viszont lehet, hogy elfogult vagyok, mert ott voltunk legtöbbször :) Tervben van még a máltai játszótér kipróbálása is, az az Avason van.


Jó játszóterezést :)

2011. máj. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!