Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós fiamnak jön a foga. Mit...

8 hós fiamnak jön a foga. Mit vegyek a patikában, Nektek mi vált be? Nagyon sír szegény.

Figyelt kérdés
Érdekes, az első fogát szinte észre se vettem, csak amikor megharapott szopizás közben. Ez meg nagyon fáj Neki.
2011. máj. 13. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kisebbik fiam is 8 hónapos, most bújt ki az első két foga, 3 napig szenvedett vele, taknyos, nyálas volt, kétszer még hőemelkedése is volt, reggel és este kapott 2,5 ml nurofent, nekünk bevált:)
2011. máj. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nurofen vált be nálunk is.
2011. máj. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk semmilyen gyógyszertári készítmény nem vált be. Magamra kötöttem hordozókendőben, ha sírt, és ahogy a hasam nyomta és melegítette az övét, öt-tíz perc alatt mindig megnyugodott és elaludt. A kendő persze nem olcsó, de szerintem kölcsönkérni is lehet.
2011. máj. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dologél használni szokott (csak gyógynövényes, így gyakrabban is adható). ha az nem hznált, akkor szoktam Dentinoxot adni.
2011. máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a tuti a Dologél volt szintén.
2011. máj. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a dianna vált be. Kend be vele a kicsi ínyét, de persze várd meg míg a túlzott alkohol tartalma elillan.
2011. máj. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!