Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves picúr tudja, hogy...

Másfél éves picúr tudja, hogy ki a testvére?

Figyelt kérdés
Van egy 17 hós kislányom, az apja előző házasságából van egy 8 éves fia, aki kb 2 havonta jön el hozzánk. Amikor itt van a pici mindíg fut utána, ma reggel jött a bátyja, amikor a babám pont az Eperkét nézni, ahonnan általában nem lehet még elrángatni sem annyira szereti, annyit mondtam neki hogy itt van a tesó jössz, és már futott is. Csak arra lennék kíváncsi hogy honnan tudja hogy ő a testvére mikor alig látja? Más gyerekek is vannak a környezetében akiket gyakrabban lát és nekik nem örül ennyire.
2011. máj. 13. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyne tudná másfél évesen, hogy ki tartozik a családjába! Gondolj bele, sok helyen a nagyszülőket is csak két hetente látja a gyerek, mégis nagyon örül nekik. Nálunk pl. a másfél évesem a volt férjemért van odáig, aki 2 hetente jön látogatni a gyerekeit (a pici nem az övé). Sikongatva szalad oda hozzá.
2011. máj. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az enyém még nincs is annyi, de már tudja. a nagyobbik 4éves, de még mindig nem fér a fejébe, hogy az ő nagybátyja az én tesóm :)) sőt az 5éves unokahúgom is jókat csodálkozik rajta, hogy az ő apája nekem a tesóm :)))
2011. máj. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos érzi a szeretetet ami a rokonokból jön felé. Meg ti is biztos más hangsúllyal beszéltek a rokonokról, nem azt mondjátok hogy ez itt Zsolti a szomszédból, hanem ez itt a testvéred! Apának a másik fia.
2011. máj. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet abban valami, hogy érzi a szeretetet ergo ő is nagyon szereti. Érezheti rajtatok is, hogy szeretitek. Unokahugom 250 km-re lakik tőlünk. Nem lehet neki megmondani, hogyha a hétvégén meglátogatjuk őket, mert ha csak este érkezünk is már reggel hétkor kiviszi a kisszéket a kapuba és ott vár. Pedig 3-4 havonta megyünk egy hétvégére.
2011. máj. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én másfél évesem meg is mondja! Kérdem ki a testvéred és Ő mondja: Aji.. lány és 15 éves a testvére :)
2011. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!