Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres 4 hó körüli babátok...

Tápszeres 4 hó körüli babátok hányszor és mennyit eszik egy nap?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 08:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
próbáltad már, hogy este egy picit több tápszert adsz neki (mondjuk 200 ml-t), lehet, hogy akkor nem kelne fel éjfélkor? Én is azért emeltem fel 240 ml-re az esti tápot, mert újra felkelt 1:30-kor kajálni, és most, hogy felemeltem az adagot, nem kel fel, csak reggel 5-kor.
2011. máj. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok, én is javasolnám hogy próbáld megemelni az esti adagot, hátha nem kel fel.

Inni mostanában már elég jól iszik, ha szomjas egyszerre 20-40 mlt is megiszik, egy nap: 100-160 ml között, Hipp: alma citromfű, vagy milupa gyümölcsös csecsemőtea, de én is csak felét teszem az írt adagnak.100 ml hez fél kanál instant tea, azért mert van benne cukor.sőt van hogy még kevesebbet, de azt észre vettem hogy ha langyos akkor szívesebben elfogadja, lassan eljutunk a vízig , remélem :)

2011. máj. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!