Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell a tejpépet mindig...

Miért kell a tejpépet mindig kanallal adni?

Figyelt kérdés

Apukám élettársát szeretném meggyőzni, hogy nem jó a kisbabának, hogy cumisüvegből adja a tejpépet.

Nem akarok bele szólni az életükbe, de már kiestek a babázásból.Apukám 50 a barátnője pedig 43 éves.Nem szeretnék okoskodni, de csak a tesóm érdekeit nézem.

Mondtam, hogy nem jó a baba fogainak, ha így kapja a tejpépet, de azt mondta, hogy még nincs is foga.Sajnos minden jótanácsot bántasnak vesz, pedig nem erőszakosan mondom.

pl: ott voltunk náluk és sírt a tesóm és mondtam, hogy a kislányomnak az infacol pl nagyon jó volt.

Erre azt mondta, hogy mindenki túl élte gyógyszerek nélkül is a hasfájást, így a tesóm is túl fogja.

úgy sajnáltam ahogy sírt, de nem akartam vitatkozni, így inkább eljöttünk.Késöbb apukám felhívott, hogy mit is mondtam a hasfájásra, mert venni szeretne.Igy kapja az espumisant és már nincs is semmi baja a kicsinek, de még ezek után sem hiszi el, hogy nem okoskodásból mondok valamit.

28 N (1.5 éves a kislányom)


2011. máj. 12. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A tejpép kása szerű,magyarul pépes.Eszembe sem jutott volna cumisüvegből adni.Szegény Babának biztos sokat kel küzdenie,hogy kiszivja az üvegből.
2011. máj. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
MOnd neki, hogy olvassa el ami a dobozán van. LEgalábbis amit az én kislányom eszik rajta van a dobozon, hogy kanállal adjuk.
2011. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Soha, senkitől nem hallottam még, hogy cumisüvegből adja a tejpépet. Egyébként se kell azt rágni, meg pépes, nem kell hozzá fog. Nem lehet könnyű kiszívni, meg így túl híg is lehet. Grízes állagúra kellene bekeverni és kanállal adni. Miért nem kérdezik meg a gyerekorvost vagy a védőnőt? Hátha annak hinnének. Vagy mutasd meg nekik ezt a topicot.
2011. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kivágta késsel, hogy nagyobb legyen a lyuk rajta

Apukám tudja, hogy nem vagyok rossz indulatú...inkább mindig segítk amiben tudok.Sokszor vigyáztam a tesómra is amíg apukám dolgozott az élettársa pedig aludt

2011. máj. 12. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!