Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Javaslatok egy kis tavaszi...

Javaslatok egy kis tavaszi kikapcsolódásra?

Figyelt kérdés
Ti hogyan oldjátok-oldanátok meg ebben a szép tavaszi időben, hogy a babátokkal együtt kicsit feltöltődjetek? Az enyén 9,5 hónapos.
2009. márc. 11. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ki a zöldbe és hatalmas séták. Nem tudom csak egynaposra gondolsz, vagy hosszabbra?

Mi rendszeresen járunk egynapos látogatásokra más gyerekesekhez és együtt vadaspark, állatkert. Nekem akár egy fél óra is nagyon jól tud esni, már csak azért is, mert tudok más anyukával beszélni. De jó dolog a babaúszás is, és az legalább rendszeres, ha van rá lehetőségetek.

Ekkora babát más rengeteg dolog érdekel.

2009. márc. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenképpen egy naposra gondoltam, amíg apa nincs itthon :) Ennyi idősen vihetem már állatok közelébe?
2009. márc. 11. 09:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom 11 hónapos volt, mikor először állatkertben voltunk. Nem azért, mert előbb nem mentünk volna, csak itt a közelben egy sincs, így mindig egész napos programok az állatkertes napok. Mi sokat szoktunk biciklizni, ha kijön a jobb idő.
2009. márc. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sokakkal ellentétben azt gondolom, hogy minél korábban találkozik közelebbről az állatokkal, annál kisebb az esélye az allergiának. Nálunk kutya és macska is van. Utóbbit állandóan kergeti a fiam és bizony néha utol is éri. Oltások rendben vannak és azért mindig résen vagyok, nehogy odakapjon a makka, de eddig sose volt gond. Tavasszal meg biztos a kutyákat fogja mélyrehatóan tanulmányozni. De szereti a lovakat és minden állatot, csak velük még nem találkozott közelebbről.
2009. márc. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!