Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől nem alszik a kislányom?

Mitől nem alszik a kislányom?

Figyelt kérdés

tegnap du 3-tól este 11 g fenn volt, pedig max 2 órákat van egyszerre ébren. nyügi is volt. éjszaka is többször ébredt.

nem tdom mi lehet.....

7 hetesek vagyunk


2009. márc. 11. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
bizti a pocakja, vagy most van egyfajta váltás nála. ilyen napok nekunk is voltak, de aztán mindig normalizálodott a dolog- persze ezaltál általában új alvási rendszerunk is volt. szopik? mert megeshet, hogy azzal nem stimmel vlmi
2009. márc. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

enni eszik, bár össze-vissza, nincs rendszer.

Gyarapodik.

Most pl alszik, olyan mintha elájult volna, biztos most jött ki a fáradtság.bár nyöszörög álmában.

A hasára gripe watert adunk neki, az bevált, de az mellett is sírt, nem aludt.

ezért nem tudom mi lehet, lehetett.

2009. márc. 11. 10:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem most van a 6 hét körüli fejlődési ugrás, az én babám is kevesebbett aludt akkor. Többször kért enni is. Pár nap alatt visszaállt minden, egészen három hónapos koráig. Akkor újra előjött, de most már megint visszaállt a rend. Nyűgös pedig pont a nem alvástól lehet. Kitartás, csak pár napról van szó.
2009. márc. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!