Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valahol akciós most a bébiétel...

Valahol akciós most a bébiétel? (Bp. )

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Annál akciósabb bébiétel nincs mint amit te otthon készítesz neki. Kis répa, krumpli, husi és kész. Miért nem inkább ilyenben gondolkodsz?
2011. máj. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

aranyos vagy.

eddig főztem, most nincs konyhám, mert átépítjük a házat. alig várom,h ogy kész legyen és végre adhassak neki normális ételt. addig meg üvegesen él. nekem meg megy el a pénzem a sok vacakra...

2011. máj. 10. 20:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Ovko akciós csüt-ig a Tescoban.
2011. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vacak?

Sok gyerek felnőtt már ennyi vackon,ha a bébi kaja vacak,akkor mondhatnám,h a sok nyuszipufi,chips,joghurtmég sorolhatnám mi minden........ami sokkal rosszabb.

Különben is akkor mért nem vitetsz házhoz menüt,és akkor nem enné azt a sok vackot......

Ja,bébikaja terén sem a gagyikat kell megvenni,hanem a minőségibbet,pl:Hipp,Nestlé..

Egyébként főzök a gyerekemnek,de szoktam neki ilyet is vásárolni,és vannak benne különleges menük amiket,nem elég összefőzni csak!

2011. máj. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
auchanban 230 ft körül van a 8 hós kecskeméti bébiétel
2011. máj. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nem akartam erről vitát nyitni, de hogy a bébiételben alig van zöldség, gyümölcs, hús, az egyértelmű. sajnos a drágábbak sem sokkal jobbak. tele van vízzel, rizzsel, a többi csak ízesítés. babámnak azóta van szorulása.


köszönöm a válaszokat!

2011. máj. 11. 07:51
 7/8 anonim ***** válasza:
én ha veszek EUROS boltban szoktam, ott a kecskeméti 3 db 580 FT, hipp is csak 280 FT/ db. ne Tudom Bp en van e ill hol, de vidéken is van minden városban.
2011. máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi, megnézem.
2011. máj. 11. 18:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!