Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvásproblémákkal küzdő pici...

Alvásproblémákkal küzdő pici babának érdemes megvenni az Adamo hintát?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy valamelyik baba csak abban tud nappal aludni.
2011. máj. 10. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
nekünk van adamo hintánk...és eleinte, szeretett is aludni benne,de,mikor már kidugtuk a lábát,onnantól egyszer sem.jó kis hinta,én csak dícsérni tudom,most is imádja a 10 hónapos kisfiam és a lábait is nagyon erősíti.én csak ajánlani tudom,de nem feltétlen alvás céljából!!!
2011. máj. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Mi a babád "alvásproblémája?" Mert ha az, hogy letéve a kiságyba egyedül nem akar aludni... Az nem probléma, és erre nem a hinta a megoldás.


Egyébként nagyon jó hinta, a fiam nagyon élvezi, hatalmasakat kacag benne.

2011. máj. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kislányom a kezdetek óta rossz alvó. Nem a mennyiséggel van a baj, hanem a minőséggel. Borzasztóan rosszul alszik, dobálja magát, sokszor ébred...

Megvettem ezt a drága hintát, soha nem volt el benne még ébren sem 2 percnél tovább, de lehet hogy mi vagyunk a kivétel, ezzel nem azt mondom,hogy ne vedd meg, de ha van ismerősödnek én a helyedben előbb kipróbálnám, mert sajnos nem 2 Ft.

2011. máj. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
IGEN!!! Enyém is rossz alvó. Most nappal olyan jókat alszik benne, hogy egy csomó mindenre tudok haladni mellette. Akasztottam fel neki állatokat, mert anélkül nem szerette, így van, hogy több mint fél órát nézegeti őket, jár keze-lába, beszél hozzájuk, majd elalszik ha elfáradt. De a lényeg, hogy közben nagyon csendben van, elvan egyedül azóta. Én Vateráról vettem, mert ott olcsó, 8000,- mindennel együtt. 2 hós baba anyukája
2011. máj. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
16:56-osnak, nem nem az a problémája, hogy nem alszik el egyedül. Egyedül alszik el éjjel, a saját szobájában, csak napközben egyszerűen nem alszik fél óránál többet, és emiatt szinte egész nap nyűglődik,mert fáradt, de ha lerakom, sír, akkoris, ha ott vagyok mellette, akkor is, ha egyedül van. Köszönöm, akkor megfontoljuk még
2011. máj. 10. 21:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!