Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet egy 8 hónapos...

Hogyan lehet egy 8 hónapos babát leszoktatni az éjjeli evésről és ébredésről?

Figyelt kérdés
Vagy ha anyatejes,akkor ne bánjam?
2011. máj. 10. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Míg anyatejes, addig kelni fog, majd ha elválasztod, akkor nagyobb eséllyel fogja átaludni az éjszakát.:)
2011. máj. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam is 8 hónapos,nála előfordul,hogy átalussza az éjszakát,olykor hetekig is folyamatosan,azután megint ébred.Megpróbáltam egy,két alkalommal,hogy csak megvigasztalom,mikor felsír,elringatom,azután visszateszem,de mindig értésemre adja,hogy enni szeretne:)Tehát,ha felébred,akkor éhes.Majd ha elválasztódik biztosan egyszerűbbek lesznek az éjszakák.
2011. máj. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Este fürdés előtt vagy után adj neki nem egy egész adag tejpépet, hogy picit jobban tele legyen a gyomra.persze utána tedd cicire ugyan úgy ahogy szoktad. Lehet hogy már nem elég neki a tejed és ha egy picit laktatóbbat adnál neki, akkor lehet hogy nem ébredne fel. Egy-két próbát megér.
2011. máj. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az enyém nem a cici miatt ébredt. hanem mert vmi baja volt, rendszerint a foga, vagy amozgásfejlődés. az egy dolog hogy ilyenkor nyugtatásképp cicit kapott. de ha nem kapott volna, akkor nem ébred? dehogynem, csak akkro nem cici kellett volna, hanem vmi más, pl ringatni órákig stb. ez így viszonylag kényelmes volt, legaláűbb ha nem is aludtam, akkor feküdtem. egyébként másfél éves korig szopott intenzíven, akkortól elkezdett kevesebbet ébredni, és kezdett elapadni a tejem, nappal ekkor már nem is igényelte csak alvás előtt, teljesen az éjjelti 21 hósan hagyta el, és 2 évesen a cicit teljesen. én nem bántam, mert így legalább nem kellett tápszerezni stb, amúgy is tejallergiás, így meg sokáig megvolt a teje belőlem. és nem utolsó sorban könnyen elaludt nappal is, este is, na meg a cici mindig kéznél volt. persze fárasztó, ez biztos, de sztem csak erőszakkal lehet ennyi idős babát leszoktatni, ha még igyénli, és én azt nem vállaltam volna semmi pénzért. azt már nem tudom, hogy az anyatejnek köszönhető -e, sokan cáfolják, de abszolút nem egy beteges fajta, 2,5 év alatt talán 4 náthája volt, meg egy torokgyulladása.
2011. máj. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!