Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 honapos babatok, hany kg,...

14 honapos babatok, hany kg, milyen magas, es hany foga van, es miket tud mondani?

Figyelt kérdés
Az en kisfiam,12 kg.81 cm,11 foga van.Mi ennyit mondunk,h ezt,papa,cici,baba es minket pedig tata,mama.(anyu,apu)Szerintetek ez keves?
2011. máj. 10. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Bár mi most lettünk 15hónaposak, de a beszéd nem nagyon megy, inkább hümmög meg mutogat. :-) De azt nagyon jól csinálja. Mutatja ha kakilni, pisilni kell, meg azt is ha végzett. Rátettem a wc-re mikor mutatta, de elég hülyén nézett rám, hogy mit akarok. :-) Az állatokat utánozza, pl a pacit, halakat, tengerimalacot stb, de nem nagyon mondja, hogy va-va meg ilyenek. Néha az, hogy apa azt mondja. Amúgy kb 85cm és 12kg, 12foga van már, minden evő, de a tej semmilyen formában nem megy le neki. :-(

Szerintem nem kevés amit csinálnak, vannak babák akik gyorsabban fejlődnek, és vagyunk mi, akik talán megfontoltabbak. :-))

2011. máj. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kevés!

Az én fiam már 15 hónapos és ennyit sem mond. Ráadásul a testvére ennyi idősen már 20-30 szót használt, úgyhogy akarva-akaratlan ezt vártuk tőle is. Neki annyi megy, hogy vau-vau (minden állatra), anya, teccsi (tessék), tova (tolatva-ha le akar menni az ágyról). Semmi más. Babanyelven magyaráz sokat, de azt nem nagyon értjük.

11kg, 85 cm. 10 foga van.

2011. máj. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14 hónaposan 9200 gramm volt és 80 centi.10 foga volt.kb 30 szót mondott és egy tucat állathangot utánzott
2011. máj. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

12 kg és 81 cm. 16 foga van.

Apa, ajja (anya), gyegye (gyere), báá (bácsi), szissz (cica), baba, tátá (ha sétálni akar menni, akkor már hozza a cipőjét is), hamm (ha éhes), háp-háp (ha a kacsáját látja), va-va a kutya, mama, papa, ha odabújik és puszit ad, akkor jajj,te! Ez nála a szeretgetés:)) Minden jármű: brrr. Hirtelen ennyi jutott eszembe. Ja! Ami a legtöbbet elhangzik az a NEM! De szerintem ez minden babánál így van:)))

2011. máj. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat! A kérdésedre a válaszom az, hogy nem kevés! Miért is lenne? Ez nem verseny! Vannak gyerekek, akik még ennyit sem mondanak! Hiszen Einstein 4 évesen szólalt meg. Attól, hogy egy baba még nem beszél, az nem azt jelenti, hogy nem is fog! További kellemes babázást!

(előző voltam)

2011. máj. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!