Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4-5 hónapos babátokat mivel...

4-5 hónapos babátokat mivel kenitek nyáron?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, ha mindjuk strandra vinném 4-5 hónaposan a fiamat. Vagy nem tudom, séta közben, ha majd melegebbek lesznek, kell-e kenni?

A DM-ben láttam KIDS 50 faktoros naptejet. Az jó? Vagy ti mit használtok/használtatok?


2011. máj. 9. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
A forever livinges naptej nagyon jó és nincs benne semmi káros anyag, nem allergizál, teljesen természetes. Azt nyugodtan lehet kenni a babóra, én is azt használom. A 30-as elég belőle, nekem két picurom van, mindkettő nyári babó, már újszülöttként is kenhettem rájuk gond nélkül és még soha nem kapta meg a nap őket.
2011. máj. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a DM-est használom, megkérdeztem a patikában, hogy a 3000 Ft-os sokkal többet tud -e, de azt mondták, hogy csak a márkát fizetem meg, ugyanaz van benne
2011. máj. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is a DM-es Sun Dance Kid naptejjel kennem be kislányomat.
2011. máj. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A forever livinges naptejet hol lehet kapni, milyen árban van, s hány faktorosat használsz?

Utolsónak: A DM-es, amit használsz hány faktoros, s menyi idős a gyereked?

Még nem tudom melyiket venném, zért is érdekelne mindkettőtök véleménye.

Első baba. S ha kimentek sétálni, s meleg van, mindig bekenitek vagy csak a strandon?

Mi pl. most utazunk hosszabb útra, az ország másik végén laknak a szüleim, kb 350-400 km-re tőlünk, s ha meleg van, akkor is ajánlatos bekenni?

2011. máj. 11. 10:27
 5/6 anonim ***** válasza:
A foreveres termékek csak terjesztőknél kaphatók, bolti forgalomban nem. 30-ast használtam az újszülötre is, sose volt gond vele, nagyon jó termék. 4380 Ft, ha szeretnél, priviben segítek.
2011. máj. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A DM-ben 50-es (Sun Dance Kids) faktorút vettem és 1500ft nem volt. Jól kenhető. Az én kislányom két éves de mikor pici baba volt akkor is ezt használtam. Ha viszem sétálni be szoktam kenni, és mikor kicsi volt akkor is séta előtt be kentem.


Örülök ha tudtam segíteni! :)


Szép Napot kívánok Nektek!

2011. máj. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!