Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az alma is fog vagy csak a banán?

Az alma is fog vagy csak a banán?

Figyelt kérdés
Almát annyira nem szereti a lányom, banánt annál inkább, úgyhogy ezt kap napok óta kóstolóba. Na most meg nem tudunk kakilni. Délután is kellene gyümit ennie, de nem merek banánt adni. Sajna a vegyes gyümölcslék alapeleme a banán, mert gondoltam adok neki, hátha meghajtja, vagy így lé formában nem fog a banán, hanem hajt???
2009. márc. 10. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Banán, alma minden formában fog. Persze vannak egyéni különbségek, lehet, hogy a te babádra máshogy hat. Barack lazít-azt nem szereti?
2009. márc. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az alma nem fog
2009. márc. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, az alma nálunk fog, de tök mindegy..Írtam: nagyok az egyéni különbségek...
2009. márc. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem védőnő mondta, hogy az alma az fog! Próbáld a sütőtököt! Az lazít és azt általában szeretik is a picik! Főzve sütve egyaránt finom!
2009. márc. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az alma nagyon megfogja a kisfiam pociját ( még anyatejet eszik csak és az almát kóstoltuk, de szegénykém bogyózik tőle) két napja őszibarit is adok neki és az helyrehozta a dolgot:)
2009. márc. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!