Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kenitek babátok szájacsk...

Mivel kenitek babátok szájacskája körül a cumi miatt előjött pöttyöket?

Figyelt kérdés

Csak alváshoz kapja a cumit, 15 hós, és addig vannak pöttyök rajta amekkora a cumi (rem érthető:))

Bepantennel kentem, de nem jó......

Köszi


2011. máj. 7. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy cseréld ki,vagy főzd ki gyakrabban a cumit,mert lehet,hogy gombás.
2011. máj. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
rózsamézzel
2011. máj. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nálunk is ez van. nem gombás, csak kimarja neki a nyál reggelre ami a cumi alá folyik.

eddig a popikrém volt a leghatásosabb rá de még az se az igazi. remélem valaki meg tudja írni! :)

2011. máj. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, én sudocreammal kenem, és éjjel kihalászom a cumit a fiam szájából, hogy szellőzzön, ha éjjel felébredek rá - ő már átalussza az éjszakát - akkor éjjel még egyszer óvatosan átkenem, hogy fel ne ébresszem. De a cumit tényleg próbáld meg kivenni a szájából éjjelre, mert elgombásodik a nyál, ahogy az első is írta. - nekünk a dokinőnk mondta és igaza van. Ha nincs a szájában a cumi lélegzik a bőre is, lehet már az is segítene.
2011. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pár hónapos korában a nyáltól kipattogott arcára teavajat kentem, szépen rendbejött tőle.
2011. máj. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ez akkor volt, amikor bújóban voltak a fogak. Gondolom ilyenkor megváltozik a nyál ph-ja vagy valami ilyesmi. Én a gyógyszertári fürdetőkrémmel kentem.
2011. máj. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek, akkor próbálkozom....

de a cumit biztos nem veszem el tőle, szegény....

2011. máj. 8. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!