Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rajtam kivul melegiti meg...

Rajtam kivul melegiti meg valaki a babojanak a mikroban az anyatejet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Hát ha hűtőből veszed ki, akkor persze (én is így csináltam, semnmi baja nem lett), de nagyon hamar megmelegszik, pár mp. Vagy ha van rá idő, hagyd szobahőmérsékleten felmelegedni.
2009. márc. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Én is mikróban melegítem az aznapit. Mélyhűtöttet még nem kellett elővenni.
2009. márc. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad mikróban melegíteni az anyatejet!!! Mikrosütőben azért nem jó az anyatejet melegíteni, mert elpusztulnak a betegség elleni védelmet nyújtó fehérjék. Sőt, ha vízben melegíted, 60C felett már jelentősen veszít "gyógyító" értékéből az anyatej. A tápértéke ugyanaz marad. Tehát lehet, hogy nem érzed rajta, hogy baj lenne, az íze talán ugyanaz, csak éppen az egyik legfontosabb tulajdonságát teszed tönkre!

Én mindig melegvízbe állítom az üveget, az is hamar felmelegszik!

2009. márc. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Én gyakran mikróztam, noha az előttem szólónak teljesen igaza vana fehérjék elbomlását illetően. De mikor ordít a gyerek nem állok neki vízben melegítgetni. Ha eleget szopizik a gyerek akkor ez a pár alkalom nem oszt nem szoroz.
2009. márc. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
én is úgy tudom, hogy nem szabad!! inkább tedd bele forró vízzel teli edénybe...
2009. márc. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
Szia!Nekem a gyerekorvos aztt mondta,melegíthetem!Nem forralod ugyse
2009. márc. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!