Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire lesz furcsa 14hónapos...

Mennyire lesz furcsa 14hónaposomnak az új ház?

Figyelt kérdés
Annyira nem is új mert apámhoz költöznénk,de mégis hogy tehetném neki otthonossá?
2011. máj. 5. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván ott is találkozni fog a régi kedvenc dolgaival: játékaival, kis plédjeivel, takaróival, gondolom ugyanaz lesz az etetőszéke, tányérkája... ne aggódj emiatt. :) Arra figyelj, hogy ugyanúgy bababarát és biztonságos legyen az új ház, főleg a saját szobája, ilyen szempontból jól nézzétek végig, mire van szükség, kell-e átalakítás.
2011. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Attól is félek hogy a külön szoba (vagyis egy szobába leszünk csak az nagyon nagy és megfelel két szobának,csak egybe vannak nyitva és sötétítő függönnyel lesz elválasztva a két szoba)is furcsa lesz neki is nekünk is.
2011. máj. 5. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:

mi is költöztünk. semmi nem volt :D nagyon féltem de onnantól, hogy berendeztük a lakást, nem érdekelte, hogy a 4 fal más.

igyekeztem ugyanúgy berendezni a szobáját ahogy a másik lakásban is volt, persze amennyire lehetett. teljesen nyugodt volt, egyszer sem sírt.

múlt héten pont vissza kellett mennem a régi lakásban, vittem őt is de nagyon rossz ötlet volt mert ott meg végig sírt. nem tudom miért :(

2011. máj. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem gondban leszünk mert anyósoméktól költözünk el és gyakran fogunk hozzájuk vissza járni...:(
2011. máj. 5. 14:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez gyerekfüggő.

Pl. a barátnőmék új házba költöztek kb. 1 év körüli fiukkal, a kisfiú ordított, toporzékolt az első nap, nem volt hajlandó semmit csinálni. A második napon is hisztizett kicsit, aztán a harmadikra már nem volt semmi baja.

Az enyém is kb. ennyi idős volt, mikor költöztünk. Semmi gond nem volt, nagyon örült, nagyon tetszett neki az új hely. Gyakran járunk vissza a régi házba (nagyszülők háza), és ott is nagyon jó kedve volt.

2011. máj. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!