Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altathatnam konnyeden?

Hogyan altathatnam konnyeden?

Figyelt kérdés
Masfel hetes babucimat nem tudom csak nagyon nehezen elaltatni. Eves utan meg vagy masfel orat setalunk mire hajlando aludni. Raadasul ejszaka iszonyatosan aktiv, van hogy 2-3 oraig nem alszik el. Van hogy az olemben elalszik de ahogy visszateszem az agyaba indul a hiszti. Mit csinalhatok rosszul???Tudnatok tanacsot adni?
2009. márc. 9. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az nem lehet, hogy még éhes? Ilyen picikének még szinte csak aludnia és ennie kéne. Sír is, vagy csak ébren nézelődik? Mert ha csak nézelődik, akkor is meg kéne próbálni berakni a kiságyába és hagyni picit, hátha magától elalszik.

2009. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem sir csak nezelodik...forgatja a kis fejet...olyan mintha minden erdekelne ami korulotte van.

Az ehseg dolgot kizartuk mert nem keri a cicit, kikopi.

2009. márc. 9. 12:53
 3/4 anonim ***** válasza:

akkor bizonyára neki elég ennyi alvás, lehet, hogy pár hét múlva változik. addig is kitartás

u.i.:esetleg a kocsiban nem próbáltad altatni- nem szakad le a kezed sétálás kozben- nekem napkozben abban alszik.

2009. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is így volt. 1 hét után kipróbáltam a pólyát mert azt hallottam hogy mivel az anyaméh is körülölelte ezért jó neki kézben és ezért jó a pólya is. Bár manapság ezt nem nagyon pártolják de nekünk segített. Most 5 hetes a babám és mostmár elég csak éjszaka a pólya éppen csak lazán megkötöm hogy érezze hogy van körülötte valami. A kórházban is pólyában vannak a babák ezért ha otthon elhagyjuk idő kell neki hogy hozzászokjon. Egy próbát megér.

5 hetes baba anyukája

2009. márc. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!