Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azért keserves, nyűgös a...

Azért keserves, nyűgös a babám, mert fogzik?

Figyelt kérdés
Kisfiam fogzik, de megijeszt, milyen rossz a kedve, sírdogál. Normális ez fogzáskor?
2009. márc. 9. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hát persze! Gondold el, milyen rossz lehet,hogy a fogcsíra szépen lassan, komótosan töri magát felfelé a húsban. És sajnos ez nem pikk-pakk megy, hanem hol beindul, hogy "megnyugszik", amíg át nem töri a fogínyt és ki nem bújik.

Én még emlékszem, hogy miket szenvedtem a bölcsesség fogammal, pedig felnőtt volnam, hát akkor ezek a kis manók!


Üdv!

2009. márc. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy normális, ne ijedj meg! Az enyém is nagyon nyűgös volt kb. 2 napig, aztán este elkezdett zokogni, nem tudtam mi a baj. Ráadásul pöttyös is lett, ezért elvittük dokinénihez, aki megkocogtatta a fogát és mondta, hogy a nyűgösségének ez az oka. A pöttyei meg allergiától voltak, ami másnapra el is múlt és az nem zavarta. 4,5 hónapos volt, nem is gondoltam, hogy már a foga lehet. Valószínűleg akkor sírt, mikor áttörte az ínyét. A tied mennyi idős? Van jónéhány szer fogzáskor, ami segíthet, ha nagyon fáj neki.
2009. márc. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Még csak 3 hós, de a doki szerint az lesz már. Csak Dologélt írt neki, de nem használ. (gyógynövényes)
2009. márc. 9. 12:53
 4/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Itt van néhány szer még fogzási fájdalom enyhítésére. Az ujjaddal próbáltad masszírozni neki? Miután az első fog kijött már én is jobban figyeltem és többet nyúlkáltam a szájában. Az enyém kifejezetten elalélt, ha az ujjam bedugtam és rághatta. Jobb volt mint bármelyik rágóka, pedig több is van neki.


Remélem segít valamelyik! Boldog babázást!

2009. márc. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a Dentinox gél vált be fogzásra, mi is most szenvedünk vele. Este jön rá mindig és nagyon keservesen tud sírni, az ölemben megnyugszik, de nagyon nehezen alszik el.

Remélem tudtam segíteni

2009. márc. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, maszírozom neki.

A Dentinox gél vényköteles?

2009. márc. 9. 15:52
 7/7 A kérdező kommentje:

Rákerestem a neten, vény nélkül is kiadják!

Köszönöm!

2009. márc. 9. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!